PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=547174}

Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki

Legends of Oz: Dorothy's Return
5,1 1 246
ocen
5,1 10 1 1246
Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki
powrót do forum filmu Czarnoksiężnik z Oz: Powrót Dorotki

Okropna bajka. Nawet dla dzieci jest nieznośna i nie chcą tego oglądać. to co sie działo w kinie to
jakiś horror. Masowy płacz i histeria.

logarine

Ja widziałem zwiastun. Drugi raz nie chce go oglądać. :d

DarthDream

Fakt bajka jest:
- o niczym
-straszna
-głupia
-nie mądra
-wypacza wyobraźnie dzieci
-mimo, że są nieźli aktorzy (Boberek!) to tak źle.
Listonosz Pat byłby na pewno lepszy.

LordVader345

Ale blaszany drwal to taki fajny robot z siekierą XD

Ale tak na serio to przesadzili ...

ocenił(a) film na 2
logarine

calkowicie sie zgadzam. To byla chyba najgorsza bajka jaka widzialem w zyciu.

ocenił(a) film na 4
logarine

Zgadzam się. Bajka przerażająca dla większości dzieci .

aravisa

A co w niej takiego? o.O Bo nie planuję oglądać, to spojlery jak najbardziej na miejscu.

nikolazd

SPOILERY

Otoczenie, postaci, zdarzenia - wiele rzeczy jest strasznych. Np. wysysanie dusz z ludzi czy bicie na kawałki żyjących lalek z porcelany. Albo ścinanie żyjącego drzewa (dosłownie), by zrobić z niego łódź. Nie wspominając o tym, że ta łódź należy potem do bohaterów pozytywnych, ale jej wygląd przeraża.

ocenił(a) film na 7
Anna_Sandstorm

Widać nie macie dzieci.

theart

Mam 3.

ocenił(a) film na 7
Anna_Sandstorm

To wiesz że teraz dzieci lubia mroczne klimaty i nic nie poradzisz, takie czasy, wampiry, zombie itd. A jak przy tym moze byc przeslanie to dla mnie jest zaleta i dlatego te bajke uwazam za odpowiednia dla dzieci i drosolych.

theart

Starsze dzieci może tak, ale 3-4 latki takich animacji się boją.

theart

Co do mrocznego klimatu - To dla mnie za mało jeżeli nie czuje w takiej produkcji magii ....

Osobiście jeżeli chodzi o Czarnoksiężnika z Oz to polecam te animacje - http://www.filmweb.pl/serial/W+krainie+czarnoksi%C4%99%C5%BCnika+Oza-1983-280110 , http://www.filmweb.pl/serial/Czarnoksi%C4%99%C5%BCnik+z+Krainy+Oz-1986-144650

aravisa

Eee tam, animacja w ogóle przerażająca nie jest, jednak fabuła jest tak kiepska, że już wolałabym przez ten czas obejrzeć parę odcinków "Teletubisiów" niż "Powrót Dorotki". ;)

Jednak czy ja wiem, film sam w sobie nie jest jakoś strasznie zły, po prostu zbyt dziecinny jak dla mnie... A szkoda bo uwielbiam animacje. ;)

ocenił(a) film na 2
logarine

calkowicie sie zgadzam. Beznadzieja.
daje 2 tylko dlatego, ze ladnie narysowana.

fiend22

Narysowana, haha :D To jest grafika 3D, teraz to już nie czasy kreskówek.

Divine

Grafika 3D na poziomie MiniMini

ocenił(a) film na 6
MissTelepathic

Przesadzacie nie ma tragedii , natomiast nie jest też dobrze , dubbing samej dorotki FATALNY a to tak to 6/10

ocenił(a) film na 7
Maverick0069

Moim zdaniem dubbing bardzo fajny.

logarine

Animacja zdecydowanie nie dla małych dzieci. Te postacie są straszne, zwłaszcza pobite lalki z porcelany czy "żywa" łódź. Nawet mnie to przerażało.

ocenił(a) film na 7
logarine

Bardzo fajna i ciepła opowieść w sam raz na rodzinne ogladanie, mocno polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones